Jdi na obsah Jdi na menu
 


SlipKnoT-členové

24.9.2006 17:12 | MrsAtwa(maggots-lair.com) | SlipKnoT

Sid 0 # Wilson - DJ

Jméno:
Sydney Gerge Wilson
Přezdívka: "Monkey Boy"
Pozice: DJ
Číslo: 0#
Datum narození: 15. března 1978
Výška: 182 cm
Narodil se 15. března 1978 ,je to nejmladší člen.Na stage dělá kraviny,skáče do publika a drápe se Shawnovi na perkuse.Má vlastní sideproject-DJ Starscream

Jako masku používal plynovou masku což mu způsobovalo nedostatek kyslíku a tak půlku vysloupení nevěděl kdo je a kde je.Teď už má masku do tvaru lebky.

Zajímavosti:Narodil se s šesti prstama na každé ruce,ale po narození mu je amputovali.

Joey 1 # Jordison - Bubny

Jméno:
Nathan Jonas Jordison
Přezdívka: "Superball"
Pozice: Bubeník
Číslo: 1#
Datum narození: 26. května 1975
Výška: 160 cm
Vlastním jménem se jmenuje Nathan Jonas Jordison ale od malička mu všichni přezdívalï Joey tak už mu to zůstalo.Joey jako jediný z kapely nemá žádné tetování.On navrhl aby se slipKnoT psalo s velkým K a T protože tehdy hodně poslouchal skupinu KoRn.Joey také nazval fanoušky SlipKnoT MAGGOTS .Joey má(měl)sideproject-Murderdolls,kde hraje na kytaru.Řiká se,že hraje stejně dobře na bubny jako na kytaru.Sám on nemá rád otázky typu který nástroj má radši.Joey má dvě sestry a matku,která nosí pouze oblečení murderdolls a slipKnoT.Jeho otec bohužel v roce 2002 zemřel.

Paul 2 # Gray - Basa

Jméno:
Paul Dedrick Gray
Přezdívka: "Balls"
Pozice: Basskytarista
Číslo: 2#
Datum narození: 8. dubna 1972
Výška: 184 cm

INFO: Má přezdívku "Balls", protože prý nezná strach. Jeho barva očí je hnědá. Už má za sebou působení v mnoha kapelách např.: VeXX, Inveight Catharsis, Body Pit, Anal Blast. Má rád zvířata, má papouška, který se jmenuje Petie a kočku Gracie, stará se mu o to jeho mamka. Společně se Shawnem a Joeym je spoluzakladatel skupiny. Velmi rád děsí v rádiích lidi svou maskou. Je to nejtišší člen skupiny. Společně se Sidem jako jediní nejsou z Des Moines. S Joeym jsou nejlepší přátelé - spolu napsali hudbu většiny songů. Na jednom koncertu zapálil fotku kapely KoRn.

Chris 3 # Fehn - Perkuse

Jméno:
Christopher Fehn
Přezdívka: "Mr. Picklenose"
Pozice: Perkuse
Číslo: 3#
Datum narození: 24. února 1972
Výška: 182 cm

INFO: Je to nejveselejší člen skupiny i kvůli tomu si vybral svou masku. Hraje na stejný nástroj jako Shawn. S oblibou si ohýbá nos na masce. Dostal přezdívku "Mr. Picklenose". Zvrací v intru Eyeore. Je to bývalý elektrikář. Jeho nos má délku 18 cm (na masce :D). Hodně lidí si myslí, že bývalý člen SlipKnoTu Cuddles je Chris, akorát v jiné masce, ale není to pravda. Často na koncertech řádí tak, že si zlomí nos u masky. Nemá žádný Side Project. Jeden časopis o něm prohlásil, že je nejhezčí ze všech členů. Je to úplný sportovní maniak - často hraje golf. Má psy Zaka a Rileyho - oba jsou zlatí retrívři. Když zrovna nehraje se skupinou, tak natírá domy.

James 4 # Root - Kytara

Jméno:
James Root
Přezdívka: "The Peach"
Pozice: Kytarista
Číslo: 4#
Datum narození: 2. října 1974
Výška: 194 cm

INFO: Všichni mu říkají Jim. James je velmi rychlý a technický kytarista. Stejně jako Corey hraje ve Stone Sour. Kdysi hrál ve skupinách Dead Front a Atomic Opera. Je to nejvyšší člen skupiny, měří 6'6. Hodně lidí si myslí, že nejvyšší je Mick, ale není to pravda. Má přezdívku "Peach", prý kvůli jeho starému účesu. Jeho velkým koníčkem je právě barvení si vlasů. Původní barva jeho vlasů je hnědá. Má psy Avu a Roxy, jsou to Rotweileři. Je to poslední člen, který vstoupil do SlipKnoT, ke skupině se připojil až při nahrávání alba SlipKnoT.

Craig 5 # Jones - Samply

Jméno:
Craig Jones
Přezdívka: "133 MHz"
Pozice: Samplér
Číslo: 5#
Datum narození: 11. února 1973
Výška: 180 cm

INFO: Nemá žádný Side Project. Jeho přezdívka je "133", podle 133 Mhz. Také se říká, že si vybral číslo 5 protože 133x5+1=666. Do skupiny přišel jako náhrada Donnieho Steela. Nejdříve hrál na kytaru, ale pak ho chytlo samplování. Je velký fanoušek počítačových her, často hraje po internetu Quake 3 Arena. Jeho Q3 nick je "ZZ5" a jeho dobře poznat, protože má svůj vlastní SlipKnoT skin. Je ženatý, zatím bezdětný. On a jeho bývalá manželka kdysi pracovali na oficiálním webu Knotů. Show většinou opouští jako první, protože si chce uchovat svou anonymitu. Vůbec nedává rozhovory, jediná věta kterou kdy řekl byla "Kdybych nebyl ve skupině, tak bych teď někde zabíjel lidi." Většinu samplů dělá z hlášek z filmů. Intra 742617000027, (515) a samozřejmě i nové Prelude 3.0 udělal on. Joey o něm říká, že to je totální šílenec. Joeyho slova "Jednou prostě přišel do studia a nikdo neměl koule aby ho vyhodil." Jednou se na internetu objevila zpráva, že ho zastřelili před vlastním domem, ale byla to jenom kachna. Má kočku, která se jmenuje Schism. Kdysi hrával v trash metalových skupinách na kytaru, ale to bylo ještě předtím, než přišel do SlipKnoT.

Shawn 6 # Crahan - Perkuse

Jméno:
Michael Shawn Crahan
Přezdívka: "Clown"
Pozice: Perkuse
Číslo: 6#
Datum narození: 24. září 1971
Výška: 180 cm

INFO: Je to nejstarší člen skupiny SlipKnoT. Shawn o sobě jednou řekl: "Jsem perfektní otec a z*urvený pychopat". Kromě SlipKnoTu hraje i v To My Suprise, se kterou nyní pracuje na novém CD. Má přezdívku "Clown", kdysi "Kong". Clown protože nosil masku klauna a i když ji už teď nenosí, tak mu ta přezdívka zůstala. Jeho bývalé povolání je svářeč, usvářel své i Chrisovy bubny, ale teď už mají oba koupené. Občas něco zavříská do mikrofonu nebo nějakou pasáž zabubnuje, ale většinou na show dělá jenom bordel. Kozel, který se objevuje ve videu Left Behind je jeho domácí zvíře. Zvuk rozbíjícího se okna, který se ozve na konci písně The Heretic Athem, to jen Shawn prohodil mikrofon oknem. Má plno zdravotních problémů, které si způsobil hraním ve Slipknot. Rád se zraňoval a mlátil hlavou do zdi, ale s příchodem posledního alba se už trochu zklidnil. Velmi často se na show mlátí se Sidem. Jeho manželka se jmenuje Chantal a vyhrála boj se zákeřnou Crohnovou chorobou, má čtyři děti, dva kluky a dvě holky. Jeho nejstarší dítě už chodí na koncerty, ale zdá se mu to moc hlasité. Všechny jeho děti zbožňují Coreyho. Prohlašuje, že Mudvayne jsou jediná hudební skupina, kterou by nechal hrát si s jeho dětmi. Dělá nejvíce interviews ze všech, s oblibou je zahajuje frází "Chceš se bít?". Na koncertě jednou zmlátil jednoho fanouška. Často říká "Když na mě někdo civí, jak jdu na stage, neuhnu pohledem a čekám, až ho to pustí". "Chceme vládnout světu !! Slipknot není jen hudba, ale taky způsob života! SPRÁVNÝ ZPŮSOB života!! Když jsme na stage, zabíjíme tím všechny předsudky!". Shawn jednou našel na zemi mrtvou vránu, tak ji dal do velké zavařovací sklenice a brával ten sajrajt na show dokud se to totálně nerozložilo a neshnilo. Na jedné show tu sklínku otevřel a z toho smradu začal zvracet. Když se ten zápach donesl k fans, začali skoro všichni zvracet taky. (No, není se čemu divit, když si člověk vezme, že v tom bylo plno bakterií, červů a já nevím jakých živočichů.) Později se to prý rozložilo na jakousi hnědou vodu. Shawn to vzal na nějaké interview do rádia a tam to prý otevřel a rozcákal to po stěnách. Shawn taky vlastnil krátký čas Safari Club v Des Moines, klub kde se hrál většinou Punk a Metal. Do skupiny přišel, aby zabil zbytek světa.

Mick 7 # Thompson - Kytara

Jméno:
Mickael Thomson
Přezdívka: "Log"
Pozice: Kytarista
Číslo: 7#
Datum narození: 3. září 1973
Výška: 189 cm

INFO: Jeho přezdívka je "Log" (špalek, kláda, naráží se tím na jeho výšku a statnost). Dělá učitele v kytarové škole, mimochodem ta škola mu patří. Je to vášnivý rybář, chodíval rybařit s Andersem (ex-zpěvák). Na show nezvedá prostředník, jen malík a ukazovák, nebo ukazuje na svou kytaru, na nápis HATE. Na novém albu používá kytaru Ibanez, na které má nápis SEVEN, což je jeho číslo ve skupině. Kluci z kapely o něm říkají, že je "night person". Fandí masovým vrahům a miluje kočky (má kočku Moose). Joey se ho prý bojí. Jeho znamení je štír. Když mu bylo 14 let, tak dva týdny pracoval v jednom fast foodu.

Corey 8 # Taylor - Zpěv

Jméno:
Corey Taylor
Přezdívka: "The Great Big Mouth"
Pozice: Zpěvák
Číslo: 8#
Datum narození: 8. prosince 1973
Výška: 180 cm

INFO: Narodil se 8. prosince 1973. Jeho přezdívky jsou "Faith", "The Great Big Mouth" anebo "Sickness". Kdysi prodával v sexshopu. Jeho Side Project je stejně jako u Jima Stone Sour (připravují nové album). Na stage je pěkně hlučný a dělá bordel, ale v normálním životě je velice klidný až introvertní. Předtím, než Slipknot nosili kombinézy, hrál oblečený jako kněz (a to je prý doteď jeho nejoblíbenější outfit). Když Joey, Shawn a Paul chtěli ať Corey vstoupí do Slipknot, tak za ním šli do jeho sexshopu, kde pracoval (Adult Emporium) a řekli mu, že mu nakopou prdel, jestli nevstoupí do Slipknot. Když byl Corey malý, zbožňoval Elvise Presleyho, což pochytil od své babičky. Ta mu taky hodně pomohla s rozvíjením jeho talentu. Ze svého dětství taky často vzpomíná na jeden zážitek: Jednou šli s přáteli do jednoho temného domu, kam měli zakázáno chodit a slyšeli tam podivné zvuky - utekli od tamtud a Corey doteď myslí, že to byl duch. Do svých 12-ti let žil v 25 státech Ameriky. Ve 12-ti letech začal brát drogy, ve 14-ti byl závislý na kokainu a v 15-ti málem zemřel na předávkování. Stone Sour byla jeho první skupina - říkali tomu "Hair metal". Bylo to hudebně něco mezi Skid Row a Pearl Jam. Hráli 4-5 nocí týdně, 3 hod. Z půlky to byly cover-verze a zbytek vlastní materiál. První Slipknot show, kterou navštívil byla 4. 4 1996. Prý, jak to viděl si řekl, že určitě jednou bude jejich zpěvákem. Jak ve Slipknot opravdu začal zpívat, měl špatnou techniku a často ztrácel hlas. Strašně se snažil napodobovat Anderse a nakonec se vypracoval. Po nahrání songu Diluted se rozbrečel a Ross ho dlouho dával do pořádku. Při nahrávání se zase naučil důvěřovat lidem a milovat je a nezraňovalo ho to. Spit It Out byl první song, co pro Slipknot napsal. Na prvním Ozzfestu ztratil hlas a musel zajít ke krčnímu. Ten mu řekl, že možná může půl hodiny zpívat, ale dva měsíce nebude mluvit. Nakonec celý Ozzfest nějak dotáhl. První anglickou Slipknot show hrál v prosinci '99. Po koncertě mluvil s fans a ti mu říkali, že Slipknot poslouchají každý den a zbožňují ho. Tam taky vůbec poprvé zjistil, že lidé mají podobné problémy i mimo Ameriku. Když Joey řekl v Kerrangu, že Slipknot rozhodně není kapela co tu bude ještě půl století, byl na něj naštvaný a nemluvil s ním. Ale později s ním začal souhlasit. Prohlašuje, že jestli začnou být Slipknot nudní, půjde od toho. Se svou ženou Scarlett má 2 syny; Chris se narodil, když bylo Coreymu 18 a Griffin Parker se narodil v roce 2002. Nedávno našel svého otce, o kterém se zpívá (ne moc hezky) v několika písních!! Corey se strašně bojí žraloků!

SlipKnoT-začátek kapely

24.9.2006 16:47 | Mrs.Atwa | SlipKnoT

Kapela vznikla v roce 1993.Nejprve hráli pouze po klubech v Des Moines a hlavně v klubu,který vlastnil Shawn.Potom si na vlastní náklady vydali album Mate,feed,kill repeat.Potom se do kapeli dostal Corey Taylor kterého přinutili Joey,Mick a Sahwn.

V počátku nenosili SlipKnot kombinézy ani masky.To potom napadlo Shawna že by každý měl něco nosit..

Paul s Joeym také vymysleli pravidla,kterými se řídí:

  • "Nikomu na nic neodpovídáme"
  • "Nezajímáme se o žádné trendy"
  • "Hrajeme si co chceme"
  • "Nenecháme cizím lidem žádný prostor k rozhodování o skupině"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vioh

(patrik, 7. 8. 2011 22:29)

mam 10 rokov a mam vas velmi rad.Poslite mi mickovu masku z iowy

autogram

(Dominik Kalous, 11. 2. 2010 21:46)

Ahoj prosím pošlete mi podepsaný obrázek joe prosím moc jsem váš hodně věrný fanoušek opravdu prosím pošleteho na tento email
dominus.97@seznam.cz

slipknot

(jan miškanin, 20. 4. 2009 15:37)

tahle stranka mi sloužila jako clanky do referatu takze je tahle stranka nejlepsi .